Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Bluzy

BLUZY Z NADRUKIEM

Bluzy z nadrukiem

W ostatnich latach zyskały znacznie na popularności. Oryginalne i niepowtarzalne wzory zaczęły wygrywać z masówka jaką fundują nam sklepy odzieżowe. Szczególnym uznaniem cieszą się bluzy z nadrukiem męskie typu „bejsbolówka” nawiązujące swoim stylem do amerykańskich drużyn sportowych takich jak chociażby zawodnicy Rugby. Metoda DTG (Direct To Garment) pozwala na nadrukowanie na bluzę swojej unikalnej i niepowtarzalnej grafiki, która oddaje nasz styl i nadaje niepowtarzalności co jest rzeczą bardzo cenną.

Bluzy z nadrukiem na plecach

są najbardziej popularne i wybierane najczęściej przez osoby młode. Uniwersalność w połączeniu z własnym emblematem nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Dzięki zastosowaniu metody DTG, bluzy z własnym nadrukiem nie ścierają się a nadruk nie pęka. A to za sprawą specjalnej farby używanej podczas produkcji nadruku która trwale wiąże się z tkaniną i jest odporna na pranie. Niemniej bluzy z fajnym nadrukiem zawsze dobrze sprawdzają się na prezent dla dziecka, chłopaka czy też męża i są na tyle uniwersalnym prezentem, że nie zależnie od okazji będą się dobrze prezentowały.

Zainspiruj się naszymi pracami, bądź skorzystaj z gotowych rozwiązań wzorów a jeśli chcesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl, którego będą Ci zazdrościć dodaj swoją własną grafikę. Spraw by świat zobaczył Cię takiego jakim ty chcesz być widziany, dzięki bluzie z nadrukiem własnym zaprojektowanym na Twoje potrzeby.

czarna-bluza-z-samochodem
fioletowa-bluza-z-kotem
niebieska-beysbolowka-z-bialymi-rekawami
szara-bluza-z-pandom
czarna-bluza
czerwona-bluza
niebieska-bluza