Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Czapki

CZAPKI Z NADRUKIEM

Czapki z nadrukiem

Świetna okazja do zaprezentowania swojego stylu szerszej publiczności. Szczególnie kiedy nadchodzą zimne dni sprawdza się czapka zimowa z własnym nadrukiem. Może to być logo ulubionej drużyny sportowej, ulubiony superbohater bądź po prostu motyw który się nam podoba. Połączenie przyjemnego – własny unikalny styl reprezentowany przez nadruk w połączeniu z pożytecznym – ochrona przed zimnem. W okresie zimowym prawie każdy nosi czapkę, a im bardziej oryginalna tym lepiej. Dzięki czapkom z nadrukiem możesz poznać ludzi o podobnych zainteresowania, bądź po prostu wykrzyczeć swoje poglądy.

Czapkę z własnym napisem

Będzie idealnym pomysłem na prezent. Ciekawa sentencja, bądź cytat własny świetnie się sprawdzą w takich sytuacjach.
Wybierz gotowy motyw, bądź stwórz własny w specjalnie przygotowanym kreatorze i ciesz się z oryginalnej czapki zimowej z własnym nadrukiem metodą DTG. Indywidualność i oryginalność jest teraz w cenie, każdy chce się wyróżnić i zaprezentować swój unikalny styl a dzięki nadrukom na czapkach jesteś w stanie to zrobić w prosty i tani sposób.
Niepowtarzalna technologia wykorzystywana do produkcji nadruku (DTG) sprawia, że nadruk się nie zdziera, nie marszczy i nie niszczy w praniu dzięki wykorzystaniu specjalnego rodzaju farb, które wnikają w tkaninę na stałe zachowując jej właściwości

czapka-niebieska-z-logiem