Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

O nas

Doświadczenie

To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Kim jesteśmy ?

Ideashirt.pl – od 2013 roku kompleksowo realizujemy zamówienia na nadruki typu haft komputerowy, sublimacja, DTG, sitodruk, fullprint, druk UV, grawer czy Folia Flex i Flock. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy realizowane zamówienia są bardzo dobrej jakości, dzięki czemu mamy wiele stałych firm oraz klientów którzy korzystają z naszych usług. Wykonywaliśmy zamówienia m.in. dla takich firm jak Google, Volvo, ING, Alior Bank czy UP Wrocław UMed Wrocław. Naszą firmę cechuje przede wszystkim nieograniczona chęć rozwoju i rozszerzania działalności naszej firmy. Dlatego też, do naszych dobrze prosperujących stron internetowych: ideashirt.pl, firmoweciuchy.pl czy ehaft.pl dołącza b2b.ideashirt.pl Jest to projekt dzięki któremy otwieramy się bezpośrednio na agencje reklamowe. Strona ta, ma na celu zminimalizowanie działań, czasu oraz przede wszystkim ułatwienie kontaktu i realizacji na linii klient – agencja reklamowa – b2b.ideashirt.pl.
Wprowadziliśmy szereg usprawnień specjalnie dedykowanym agencjom reklamowym, które zdecydowanie uproszczą ich działanie i kontakt z klientem.

Jesteś zainteresowany współpracą ?
Zaloguj się, złóż zamówienie i zapoznaj się z naszym całkowicie nowym rozwiązaniem, bądz skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Nasze projekty

ideashirt.pl
ideashirt.pl

Nasz flagowy i pionierski projekt. Klient ma możliwość wykonania personalizowanego nadruku w kreatorze, który dzięki swojej prostocie jest łatwy i przyjemny w obsłudze.

firmoweciuchy.pl
firmoweciuchy.pl
Strona skierowana głównie do firm, dla których oferujemy sprzedaż dużej gamy tekstyliów z nadrukiem, pochodzącej od czołowych producentów tekstyliów reklamowych.
ehaft.pl
ehaft.pl
Projekt opierający się na realizowaniu zamówień, na których wykonujemy znakowanie najtrwalszą metodą znakowania, czyli haftem komputerowym.

Prosta realizacja w 3 krokach.

Nie czekaj, złóż zamówienie !

01.

Załóż konto firmowe

Wykonaj rejestracje swojego konta wpisując prawdziwe dane, po akceptacji przez moderatora, konto zostanie aktywowane.

02.

Złóż zamówienie

Wybierz odpowiednie tekstylia, wykonaj nadruki, dobierz znakowanie oraz zaznacz w jaki sposób mamy do Ciebie wysłać przesyłkę z zamówieniem.

03.

Znakowanie tekstyliów

W przypadku dostępności tekstyliów na magazynie wykonujemy znakowanie wg. wybranej metody maksymalnie w ciągu najbliższych 3 dni roboczych.

Formularz kontaktowy