Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Realizacje

Nasze realizacje

Obejrzyj najciekawsze realizacje naszych produktów z nadrukiem DTG. Nasz serwis pozwala na samodzielne zaprojektowanie nadruku na różnych rodzajach strojów. Dlatego też twoja kreatywność nie ma granic. Nadruki DTG powstają przy użyciu zdjęć wysokiej jakości pobranych z komputera klientów lub wybranych z naszej bogatej bazy grafik. Dodatkowo na nadruku można zastosować dowolny napis w wybranym kolorze i wybranym kroju pisma. Dzięki temu klienci projektują niezwykle piękne i kreatywne projekty.

Nowoczesna technologia nadruku cyfrowego DTG pozwala na wykonanie pełnokolorowych wizerunków na tkaninie przy użyciu zdjęć. Tusz wnika bezpośrednio we włókna tkaniny. Dlatego też nadruki są trwałe i nie tracą walorów estetycznych nawet po wielu praniach. Drukarka Kornit Breeze drukuje zdjęcia wysokiej rozdzielczości z dokładnością do najmniejszego szczegółu, dzięki czemu powstaje nadruk o dużej ostrości i głębi koloru.
Stroje z nadrukowaną grafiką stały się w ostatnich czasach niezwykle modnym sposobem zaprezentowania swojej osobowości, poglądów czy też po prostu sposobem na gustowne ozdobienie elementów ubrania.

W naszym serwisie oferujemy zdobienie drukiem cyfrowym DTG takich strojów jak bawełniane koszulki, czapki, fartuchy, torby, bluzy a nawet bieliznę. Strój z nadrukiem jest nie tylko doskonałym sposobem na wyróżnienie się, lecz także idealnym pomysłem na prezent czy też sposobem przekazu reklamowego dla firm. Wybierz produkt i skorzystaj z wygodnego kreatora wydruków, dzięki któremu samodzielnie zaprojektujesz wydruk według własnego gustu. Zainspiruj się zdjęciami naszych dotychczasowych realizacji.