Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Techniki zdobienia

Techniki zdobienia

Zdobienie strojów nadrukiem cyfrowym stało się niezwykle modne. Tworzymy nadruki cyfrowe na różnego rodzaju tkaninach bawełnianych począwszy od koszulek bawełnianych poprzez czapki aż do bielizny, które polecamy zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Ciekawy nadruk na Twoim stroju sprawi, że wyróżnisz się z tłumu, pokażesz swoja osobowość czy też poglądy. Szczególnie dzieci lubią, gdy na ich ubrankach widnieją ciekawe i kolorowe motywy.
W naszym serwisie nadruk zaprojektujesz samodzielnie według własnego gustu i pomysłu. Znajdziesz tu wygodny i przyjazny dla użytkownika kreator, który pozwoli ci z łatwością zaprojektować wzór na koszulce czy też śpioszkach dziecięcych.

W naszych realizacjach posługujemy się drukiem cyfrowym DTG, który polega na nanoszeniu specjalnego tuszu bezpośrednio na tkaninę. Tusz zostaje pochłonięty przez włókna tkaniny, dzięki temu nadruk jest niezwykle trwały. Nie zmienia swoich walorów estetycznych po wielu praniach i nie kurczy się.
Nowoczesna drukarka Kornit Breeze przenosi obraz z projektu na tkaninę z dokładnością do najmniejszego szczegółu, dzięki czemu możemy nadrukować zdjęcia o wysokiej rozdzielczości oraz grafiki z przejściami tonalnymi. Powstaje w ten sposób pełnokolorowy nadruk z ogromną głębią kolorów i dokładnym odwzorowaniem szczegółów. Zaletą druku cyfrowego DTG jest możliwość zamówienia już od jednej sztuki oraz szybki czas realizacji. Druk DTG stanowi idealny wybór, jeśli chcesz nadrukować stroje w mniejszej ilości, nawet jedną sztukę jako prezent dla bliskiej osoby. Sprawdź sam co możemy zaproponować.

Tekstylia z nadrukiem DTG
Koszulka biała i czarna nadruk DTG
Bejsbolówki z nadrukiem DTG