Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Druk DTG na bieliźnie

Damska i męska bielizna z nadrukiem DTG

Nadruki na bieliźnie metodą DTG

Ciekawym pomysłem są nadruki na bieliźnie, które sprawią, że nawet w chwili intymnej wyróżnisz się a twoje stroje nie są nudne. Każdy lubi aby jego bielizna, chociaż nie widać jej pod ubraniem, była wyjątkowa i ciekawa. Kto powiedział, że bielizna musi być nudna?

W naszym serwisie modny mężczyzna znajdzie bokserki z nadrukiem z bawełny z dodatkiem elastanu lub bawełniane slipki męskie z nadrukiem. Dla pań przygotowaliśmy majtki figi z nadrukiem, wykonane z czesanej bawełny ringspun z dodatkiem elastanu. Nie zapomnieliśmy również o bieliźnie z nadrukiem dla dzieci jak body lub śpioszki wykonane ze 100% bawełny wysokiej jakości.

Bielizna z nadrukiem wykonywana jest przy użyciu nowoczesnych drukarek cyfrowych Kornit Breeze, które są w stanie wydrukować zdjęcie wysokiej rozdzielczości z dokładnością do najmniejszego szczegółu. Dlatego też druk DTG idealnie nadaje się do stworzenia ciekawej bielizny z nadrukiem przy użyciu projektów z wykorzystaniem zdjęć lub grafik. Pomyśl o bieliźnie z nadrukiem dla dziecka, na której wydrukujesz zdjęcia zwierzątek lub postacie z bajek. Bielizna z nadrukiem dla dorosłych może ukazywać twoje własne zdjęcia pobrane z twojego komputera. Bielizna z nadrukiem, którą zaprojektujesz samodzielnie, na pewno nie będzie nudna i tuzinkowa. Skorzystaj z naszego kreatora i samodzielnie wybierz zdjęcia i dobierz do nich ciekawy napis.

Bielizna jest często prana. Ale nie ma obawy o zużycie nadruku. Drukarka Kornit Breeze nakłada tusz bezpośrednio we włókna tkaniny, dzięki czemu nadruk jest trwały i nie traci walorów estetycznych nawet po wielu praniach.