Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Druk DTG na bluzach

Bluza z nadrukiem DTG

Bluza z nadrukiem metodą DTG

To nie tylko wygodny i ciepły strój, który narzucisz na siebie gdy zrobi się chłodno lub po treningu. Bluza z nadrukiem DTG to również sposób na ukazanie twojej osobowości poprzez zaprezentowanie grafiki czy zdjęcia związanego z twoimi poglądami i upodobaniami. Dla firm bluza z nadrukiem to idealny sposób na wyróżnienie pracowników ubranych w jednakowe stroje z logo firmy, hasłem reklamowym czy też pełno kolorową reklamą.

Kornit Breeze – maszyna do druku cyfrowego

Bluza z nadrukiem powstaje dzięki technologii druku cyfrowego DTG, wykonywanego na nowoczesnych maszynach drukarskich Kornit Breeze. Druk DTG pozwala na szybki czas realizacji oraz zamówienia już od jednej sztuki. Drukarka Kornit Breeze drukuje nawet wysokiej rozdzielczości zdjęcia z dokładnością do najmniejszego szczegółu. Możesz również nadrukować grafiki z przejściami tonalnymi. Druk DTG polega na naniesieniu tuszu bezpośrednio na włókna tkaniny, dzięki czemu druk jest niezwykle trwały i nie traci ładnego wyglądu nawet po wielu praniach.

W naszym serwisie możesz swoją bluzę z nadrukiem zaprojektować samodzielnie, korzystając z wygodnego kreatora. Wybierasz zdjęcie wysokiej rozdzielczości ze swojego komputera i umieszczasz w polu przeznaczonym na nadruk na bluzie. Możesz dodać dowolny napis w wybranym przez ciebie kolorze.
Do druku DTG oferujemy bluzy bawełniane męskie, damskie i dziecięce o różnym kroju, jak bluzy tradycyjne, bluzy longsleeve, bluzy z kapturem czy też bluzy koledżówki. W naszej ofercie znajdziesz bluzy z 100% bawełny o różnej gramaturze, jak również bluzy z 80% bawełny i 20% poliestru.

bluza-z-nadrukiem-e-gamingowa
bluza-z-kolorowym-nadrukiem
dziecieca-bluza
swiateczna-bluza-z-kotami
biala-bluza-z-nadrukiem
fartuch-kuchenny-z-nadrukiem-raduga
bluz-z-nadrukiem