Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Druk DTG na bodziakach

Dziecięce body z nadrukiem DTG

Body z nadrukiem metodą DTG

Zarówno dzieci jak i ich rodzice lubią kiedy ubranka dziecięce się kolorowe i ciekawie udekorowane. Nie ma nic lepszego niż body dziecięce z nadrukiem przedstawiającym postacie z bajek, zwierzątka, pluszowe lub zabawki dziecięce. Dzięki temu twoje dziecko będzie miało niepowtarzalny strój jakiego nie ma inne dziecko. Nadruk na body dziecięcym może mieć również walory edukacyjne i rozwijające dziecko jeśli stworzysz serię ubranek z różnymi zwierzątkami czy obrazkami edukacyjnymi. Body z nadrukiem to również idealny prezent na pierwsze urodziny lub inna okazję dla dziecka w rodzinie.

W naszym serwisie oferujemy body dziecięce z nadrukiem w różnych rozmiarach, wykonane z 100% bawełny czesanej ring-spun, która jest przyjemna w dotyku i wygodna do noszenia dla dziecka. Przygotowaliśmy body z dekoltem kopertowym, który jest wygodny do zakładania dziecku.

Aby powstało body z nadrukiem wykorzystujemy technologię druku cyfrowego DTG, który pozwala na odwzorowanie pełno kolorowych zdjęć oraz grafik. W druku DTG tusz wnika głęboko we włókna tkaniny, dzięki czemu powstaje trwały nadruk, który jest odporny na wielokrotne pranie. Nadruk nie obciąża tkaniny, nie kruszy się i nie pęka. Nadruk może zostać wykonany na przodzie i z tyłu body dziecięcego. Zaletą druku DTG jest możliwość zamawiania nawet jednej sztuki.

W naszym serwisie możesz samodzielnie zaprojektować wizerunek na body z nadrukiem, korzystając ze zdjęć z własnego komputera jak też z grafik zgromadzonych w naszej bazie danych.