Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Druk DTG na czapkach

Zimowe czapki z nadrukiem DTG

Czapka z nadrukiem metodą DTG

Stanowi świetny i modny sposób przekazu napisów, reklam, grafik. Na czapce możesz zaprezentować zarówno zabawny napis, logo ulubionej drużyny sportowej czy też grafikę związaną z twoimi zainteresowaniami. Dla firm czapka z nadrukiem to doskonałe medium do przekazywania treści reklamowych. Czapki z nadrukiem w różnych kolorach mogą służyć jako część ubioru firmowego, materiał promocyjny czy też strój na eventy.

Jako czapki z nadrukiem oferujemy różne fasony czapek z daszkiem, jak czapki sportowe, czapki tirówki, czapki bejsbolówki czy też czapki raperskie wykonane z bawełny, z poliestru lub mieszanki. Na zimę oferujemy wygodne i przyjemne do noszenia bawełniane czapki zimowe Beanie z nadrukiem. W zależności od fasonu możesz wybrać spośród kilku dostępnych kolorów.

 

Wykonanie czepek z nadrukiem DTG

Czapka z nadrukiem powstaje w wyniku zastosowania technologii druku cyfrowego DTG. Nowoczesna drukarka DTG Kornit Breeze wykonuje pełno kolorowy nadruk na czapce wykorzystując zdjęcia wysokiej rozdzielczości lub grafiki z przejściami tonalnymi. Drukarka Kornit Breeze doskonale radzi sobie z odwzorowaniem zarówno kolorów jak i szczegółów zdjęcia, dlatego też powstaje wydruk wysokiej jakości odpowiednio do zastosowanego zdjęcia. Tusz głęboko wnika we włókna tkaniny dlatego też druk DTG uważany jest za bardzo trwały sposób znakowania odzieży. Nadruk nie kruszy się, nie kurczy i pozostaje estetyczny nawet po wielu praniach. Druk DTG pozwala na złożenie zamówienia już od jednej sztuki, zaś czas oczekiwania na realizację jest bardzo szybki.

czapka-z-nadrukiem-dtg
czapki-z-nadrukiem-lak-system