Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Druk DTG na fartuchach

Fartuchy kuchenne z nadrukiem DTG

Fartuch z nadrukiem metodą DTG

To idealny pomysł na prezent, nie tylko dla osoby, która lubi gotować lecz także dla osób pracujących w ogrodzie, naprawiających swój samochód czy też majsterkujących lub malujących. Dla firm, fartuch z nadrukiem, to wspaniały sposób na prezentowanie logo firmy czy też reklam na eventach. Fartuch z nadrukiem firmowym to również świetny artykuł promocyjny oraz strój firmowy dla firm gastronomicznych, usługowych i wszystkich tych, które ubierają pracowników w fartuchy z nadrukiem. W naszym serwisie masz możliwość samodzielnego zaprojektowania nadruku na fartuchu. Wystarczy skorzystać z naszego kreatora nadruków, wybierając zdjęcie ze swojego komputera lub grafikę z naszej bogatej bazy grafik. Możesz również dodać dowolny napis.

Nadruk na fartuchu właściwości

Wykonujemy przy pomocy technologii druku cyfrowego DTG, który pozwala na wydrukowanie na tkaninie pełnokolorowych zdjęć wysokiej rozdzielczości. Nowoczesna drukarka Kornit Breeze pozwala na wydrukowanie zdjęć oraz grafik z przejściami tonalnymi i z dokładnością do najdrobniejszego szczegółu. W procesie druku cyfrowego DTG tusz wnika we włókna tkaniny, dzięki czemu nadruk jest trwały i nie wykrusza się, nie kurczy i nie traci walorów estetycznych w skutek prania i użytkowania. Zaletą druku DTG jest możliwość zamówienia już od jednej sztuki oraz szybki czas realizacji.

Jako fartuch z nadrukiem oferujemy wysokiej jakości fartuchy z 100% bawełny, o wymiarach 90 x 76 cm, z dużą, wygodną kieszenią na przodzie. Gramatura 200 g/m2 sprawia, że fartuch z nadrukiem jest mocny i wytrzymały na uszkodzenia.