Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Druk DTG na koszulkach t-shirt

Koszulki t-shirt z nadrukiem DTG

Nadruk na koszulkach metodą DTG

Praktyczna i wygodna do noszenia bawełniana koszulka typu T-shirt stała się strojem tak popularnym, że nosimy ją w domu, do pracy a nawet na szczególne okazje. Dzięki możliwości nadruku koszulki T-shirt stały się też przekaźnikiem naszych upodobań, poglądów, zaś dla firm stanowią doskonały przekaz reklamowy. Koszulka T-shirt z nadrukiem cyfrowym DTG pozwoli ci zaprezentować twoją osobowość, gdyż nowoczesne drukarki Kornit Breeze mają możliwość wydrukowania każdego, pełnokolorowego zdjęcia i grafiki, nawet ze skomplikowanymi przejściami tonalnymi. Nasz serwis oferuje wygodny kreator, w którym możesz samodzielnie zaprojektować wzór na koszulkę według własnego pomysłu. Koszulki z nadrukiem DTG stanowią idealny sposób na wyróżnienie pracowników firmy poprzez ubranie ich w jednakowe koszulki T-shirt z nadrukiem przedstawiającym logo firmy, hasło reklamowe czy też grafikę prezentującą produkty firmy.

Do nadruków oferujemy wysokiej jakości koszulki wykonane ze 100% bawełny półczesanej ring- spun. W naszej ofercie znajdziesz koszulki T-shirt męskie, damskie i dziecięce o różnym kroju i gramaturze bawełny.
Koszulki T-shirt z nadrukiem wykonujemy w technologii druku cyfrowego DTG, wykonywanego przy pomocy nowoczesnych drukarek cyfrowych Kornit Breeze, które są w stanie wydrukować zdjęcie o wysokiej rozdzielczości z idealnym odwzorowaniem szczegółów. Jeśli potrzebujesz tylko jedną koszulkę T-shirt z nadrukiem na prezent, nie ma problemu. Druk DTG pozwala na zamówienie już od jednej sztuki.

koszulka-na-urodziny
koszulka-na-wieczor-kawalerski
koszulka-raduga
koszulka-ruffy-ello
koszulka-na-impreze
koszulka-iron-maiden
koszulka-guns-n-roses
koszulka-guardian-of-the-galaxy
koszulka-teken
koszulka-dla-mamy
koszulka-na-oswiadczyny
koszulka-z-czaszka
koszulka-dla-pilota
koszulka-z-autobusem-autosan-h9
koszulka-star-wars