Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Druk DTG na śpioszkach

Dziecięce śpioszki z nadrukiem DTG

Śpioszki z nadrukiem metodą DTG

Dzieci lubią ubranka z ciekawymi i kolorowymi wzorami. Również rodziców cieszą niepowtarzalne i oryginalne śpioszki dziecka, szczególnie jeśli zaprojektowali je samodzielnie. Śpioszki z nadrukiem mogą być również idealnym prezentem. Tworząc nadruk na śpioszkach w technologii druku cyfrowego DTG możesz wykorzystać pełnokolorowe zdjęcia lub grafiki z przejściami tonalnymi. W naszym serwisie oferujemy wygodny kreator, który pozwoli ci łatwo zaprojektować niepowtarzalne śpioszki dla swojego dziecka z motywami zwierzątek, bajek czy inny, który wybierzesz na podstawie zdjęć ze swojego komputera lub z naszej bogatej bazy danych.

Do nadruków oferujemy przyjemne w dotyku i wygodne do noszenia i zakładania śpioszki dziecięce w rozmiarach S, M, L, wykonane z czesanej bawełny. Możesz wybrać śpioszki w kilku pastelowych kolorach.
Śpioszki z nadrukiem wykonujemy przy pomocy technologii druku cyfrowego DTG, który pozwala na nadrukowanie na tkaninie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Drukarka cyfrowa Kornit Breeze ma możliwość drukowania z dokładnością do najmniejszych szczegółów, dzięki czemu druk jest tak dokładny i ostry jak zdjęcie.

W technologii druku DTG tusz wnika głęboko we włókna tkaniny. Dzięki temu powstaje nadruk na śpioszkach, który jest bardzo trwały, nie wykrusza się i nie marszczy. Ubranka dziecięce są często prana. Ale nie ma obawy, że nadruk straci estetyczny wygląd. Nasze nadruki wykonywane na drukarkach Kornit Breeze zachowują walory estetyczne nawet po wielu praniach.