Jakość. Innowacje. Wykonanie. Profesjonalizm.

Druk DTG na torbach

Bawełniane torby z nadrukiem DTG

Torby z nadrukiem metodą DTG

Od dawna torby z nadrukiem wszelkiego rodzaju są niezwykle modne i lubiane. Na zakupy czy do pracy nosimy ciekawie zaprojektowane torby z nadrukami reklamowymi czy napisami. Firmy wyposażają swoich pracowników w torby z nadrukiem aby wychodząc z firmy prezentowali logo czy też reklamę firmy na torbie. Torba z nadrukiem to także idealny pomysł na prezent. W naszym serwisie masz możliwość zaprojektować torbę z nadrukiem samodzielnie wykorzystując zdjęcia ze swojego komputera, grafiki z naszej bazy danych czy też dowolnie wybrane napisy.

Jako torby z nadrukiem oferujemy popularne i idealne na zakupy bawełniane torby z uszami. Do nadruku świetnie nadaje się również plecak typu worek, idealny jako worek z kapciami dla dziecka, worek na siłownię czy też wygodna torba na spacer. Dla firm i nie tylko polecamy czarne i szare torby na laptopa wykonane z mocnego poliestru z regulowanym paskiem na ramię. Na co dzień przyda ci się wygodna saszetka biodrowa “nerka” z nadrukiem, która pozwala zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy bez obciążania rąk.

Wykonanie nadruku na torbach

Jako technologię nadruku na torbach wykorzystujemy druk cyfrowy DTG, który pozwala na drukowanie na tkaninie pełno kolorowych zdjęć wysokiej rozdzielczości. Drukarka cyfrowa Kornit Breeze drukuje zdjęcia i grafiki z dokładnością do najmniejszego szczegółu, dzięki czemu powstają nadruki o wyjątkowej ostrości i głębi kolorów.
Torba z racji używania narażona jest na zadrapania, kurz, uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz się jednak obawiać, że nadruk na torbie ulegnie uszkodzeniu, zdrapie się lub obkruszy. Tusz DTG głęboko wnika we włókna tkaniny przez co staje się niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.